kluk2

Mam rande! Co si mam vzit na sebe?

Helou…
zejtra jdu hned po skole na rande… co si mam vzit na sebe, abych ve skole nevypadal jak kokot, ale na rande trochu lip, nez normalne?

Nejlepší odpověď
zjentek

fakt jo? No to je hodně emocionální ..tak ještě napiš, jestli jdeš randit s holkou nebo s klukem, to má zásadní vliv na mou odpověď ..nejsem Nostradamus a ani marci1 :o

Další odpovědi
marci1

Obleč si to, v čem se cítíš dobře, co by líbilo Tvé dívce. Decentní košili, polokošili, nebo tričko a kalhoty. 🙂

huxa

Já bych si vzal klasické oblečení do školy, co nosívám-košili a kraťase.

anonym

Vítám tě, vem se něco lehkýho, bude teplo:-) Kupte si aspoň zmrzku a cestou na rande někde urvi kytičku, nezapomeň se navonět, budeš se potit 🙂

Mc Merkurion

obleč si něco,v čem se budeš cejtit pohodlně,ale důležitý je,jak zapůsobíš,a to především chováním,buď džetlmen a ne buran…

anonym

Já myslím,že bys měl jít v oblečení,který máš ve škole,abys vypadal pořád stejně ,jako kojot.

led

Blahoželám!
Počasie priamo predurčuje krásu stretnutia po splnení týchto podmienok:
Princ, príď ani peši, ani na koni
ani nahý, ani oblečený
dones dar aj nedar
Určite po splnení týchto troch podmienok sa budeš cítiť …
Ale možno na seba vziať i niečo, v čom sa budeš cítiť príjemne a nebude to plášť neviditeľnosti. Oblečenie na rande sa volí podľa osoby, miesta, počasia a i…

gulag

Prevazne zahod vsechny znackove hadry, protoze 90% ceny techto produktu je jen znacka, coz je zlodejina. Pokud chces udelat dojem, tak si vem obleceni od wietnamce, nebudes pusobit tak zazobane a pravicove !