láska 1

Mám ráda kluka,který mě má prý také rád.Je o rok starší a vůbec nevím jak se ho mám zeptat,jestli semnou nechce chodit.

Láska

Odpovědi
Awe

Běž na poradna-lásky.cz a všichni ostatní co mají přihlouplé otázky ohledně dětských vztahů jděte tam a nezákladejte každý den 3 nové stejné nesmyslné otázky!

led

Láska nemusí hľadať slová…
Láska cíti lásku…
Láska je vzťah dvoch…
Láska je vzájomné porozumenie…
Láska vyriekne tisícero spôsobmi
tie čarovné slová „Ľúbim Ťa“
Viac slov netreba…

Nik vám záväzne nepovie tie správne slová, nepopíše vhodnú dobu, kedy sa spytať, všetko záleží od vášho citu a vzťahu. Ten moment musíte vycítiť.

marci1

Při vhodné příležitosti se ho třeba zeptej, jestli by nešel s Tebou do kina.

Anonymous0

Prostě se ho zeptej až se snim uvidíš, jestli to spolu neskusíte, nic hroznýho se stát nemůže.

led

Awe,
Nezdá sa mi správne hodnotiť spôsob vyjadrenia tejto otázky. Podľa motta tejto stránky tu ide o „odpoveď na každú otázku“.
Ak sa mi otázka nepáči, či ma nezaujíma, zdá sa mi hlúpa, alebo naivná odpovedať nemusím a prskať, nadávať, urážať nesmiem.
Aj vaše otázky tu nie sú vždy príspevkami, vhodnými na túto stránku, s ktorými by som mohla súhlasiť, ale nemám prečo vás za to odháňať z tejto stránky.
Hlavne používajte, prosím, slušné vyjadrovanie.