Ocko0001

Mám przbu..

Ahoj víte jak byli ty Top star magazíny menšík ružičková a tak pls pomohli by ste mi anjít to elé s toho ajk to tam je DÍKY MOC

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to není vtip – měl by jsi s tím začít něco dělat.Fofrem.

Další odpovědi
BENYTA

Pls – please – zajdi za lékařem,to je dyslexie nebo dysgrafie jak vyšitá.

HOMER

HEHE,nechci se ikonho dotknout,ale asi to je vtip..Nevím co přesně hledáš,jaké elé?
Bubčina odpověd je super komická.

vagra

Legrace musí bejt,ale tohle…?
Nemáš zač.

člověk

bubco pokračuj,konečně to má grády......

panenka

Měl by jsi to najít na www.iprima.cz dej si videoarchiv a zadej si tam top star Vladimir Menšík a Helena Růžičková,ale aby jsi mohl vstoupit do archívu na www.iprima.cz musíš být zaregistrovan. Můj manžel se taky takto dívá zpětně na díly Autosalon.