jitkah

Mám prosbu.koupila jsem si harddisk Verbatim 320GB, připojím USB kabel,ale nemohu ho nikde v PC najít a otevřít.

Nejlepší odpověď
terry

Má samostatné napájení? Je v zásuvce? Je zapnutý vypínačemM
Mám HD Samsung. Zapojené USB, v zásuvce a zapbutý vypínač. Kabel 2 m a v poho funguje.
PC by měl sám najít a rozpoznat nové zařízení, pokud je připojené, v síti a zapnuté.

Další odpovědi
Conchus

Zkus po připojení restart. Jak máš dlouhý kabel? Na tyhle mechaniky jsou např. 2 m kabely příliš dlouhé. Máš stejné USB? Je to kompatibilní?

jitkah

Mám pouze kabel od HDD do USB, nic víc. po zapojení se HDD rozsvítí, ale PC mi ho nenajde ☹