Lejla

mám program windows movie maker a chtěla bych do něj vložit video v mp4 ale nejde (prý importovat nelze) nevíte jak ho t

Doplňuji:
nevíte jak ho tam mám vložit? děkuji

Odpovědi
Michal Kole

WLMM umí zpracovat pouze wmv (firm´át Microsoftu).

Je nutné jej překonvertovat nějaký nástrojem třetí strany, např. nějakou utilitkou z DVDVideoSoft.

Konverzí se ti může zhoršit kvalita, protože se používá tzv ztrátová konverze.

Také je možné, že nemáš v systému nějaký kodek

anonym

zkonvertuj do avi pomocí FormatFactory http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/for­mat-factory/ ale počítej se ztrátou kvality