Vllll

Jak říct učitelce, že nechci soutěžit?

Moje ucitelka na cestinu je na me zasedla. Ale nemyslim to zle, spis si mysli, ze me cestina bavi, protoze mam nejlepsi znamky ve tride z cj. Furt mi dava nejaky ukoly navic. Jeden problem ktery s ni ted mam je jedna soutez, ktera mela puvodne byt pro celou tridu, meli jsme vymyslet namet na husitskou valku(pouzit nasi fantazii, cokoliv) ale kdyz si to precetla, rekla mne jenom, ze to mam dobre a ze bych to mela jeste rozvest na vic radku. To rekla v patek a dnes jsem to neprinesla, takze rekla, at to na zitra udelam. Ale souteze nemaji byt povinne, ze? Jenze ona nechape, ze to proste nechci delat a nevim jak ji to mam rict. Mozna si myslite, ze to docela hloupe, ale uz jsem docela zoufala. Pokud si to nekdo precetl az sem a ma nejake napady, prijmu vsechno 🤍 ale prosim nerikejte, ze bych to mela proste udelat, uz jsem z ty ucitelky dost unavena a jeste ji mame mit az do konce zakladky, no to me podrzte…

Nejlepší odpověď
elkon

Od toho máš rodiče, aby s tebou řešili školní záležitosti. Tady to nemá smysl. A používej diakritiku, od toho existuje. A ty nerozhoduješ co se máš učit a co ne. Na to je škola.

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že až takový problém to není. Jak se říká: „Co tě nezabije, to tě posílí“. A je to pravda, několikrát v mém životě se mi to potvrdilo. A ještě se říká: "Když nejde o život, tak jde o h… (exrement).