Avatar uživatele
DanKo

mám problém z win8

dobrý den mam win 8 a včera jsem si omylem smazal položku plocha ze star menu a chtel bych se zeptat jak tu ikonu dat spet do startu děkuji
Doplňuji:
a nemsazu tim komplet pc ?

Upravil/a: DanKo

Zajímavá 0 před 3733 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

zkousel jsi vratit PC v case pomoci bodu obnovy ?…
Doplňuji:
Ne nesmases …celej PC …:D ani foky ani dokumenty …ani nic ..jen proste navratis system tam kde byl…:D

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

pokud pod star menu myslíš Metro, tak tam se v podstatě nic nemaže, jen se ti nezobrazuje, takže v Metru je dole kolečko se šipkou, na to najeď a zobrazí se ti „zástupci“ programů a aplikací…najdi so PLOCHA a v levém dolním rohu klikni na „přidat na hlavní plochu“ (nebo tak nějak to tam je napsané…píšu to z hlavy .-)
Doplňuji:
žádnou obnovu nedělej…prostě si „zástupce“ plochy přidej do Metra jak jsem ti popsala…tohle je metro – http://phgame.cz/wp-content/upload­s/Windows-8-Metro.jpg

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rabi7

Ano opravdu máš bohužel problém jmenuje se to Windows 8 :D jsem nucen na tom pracovat v prací a prvni co sem vyhodil bylo Metro. Kdybych mel dotykovej stul 3×2m Metro by se hodilo.....

Doporucuji downgrade na nej OS od Mrkvosoftu Win XP nebo jeste lepsi je Linux

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
DanKo

ale ja toho zastupce nemam vubec v pocitaci a mam uz win 8.1 a zadny kolecko ze sipkou nemam

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

je jedno jestli máš 8 nebo 8.1…v metru vlevo dole…ona tam není na trvalo…klikem zmizí..prostě zkoušej…obnova se dělá až v dobách nejvyšší nouze, když se „zblázní“ program, ale nikdy při takové banalitě, jako je odstranení zástupce…a navíc ani nevíš, jestli vůbec máš nastavený nějaký bod obnovy…a MÁŠ HO TAM, TOHLE PROSTĚ NEJDE SMAZAT, program smažeš…ale PLOCHU nesmažeš…to bysd musel být počítačový mág a to zjevně nejsi…není to klasický zástupce jak ho znáš z 7, nebo XP…je to stejná kostka jako ostatní v metru a je tam napsané v rožku Plocha…

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

tady je rada ze stránek http://stahnu­.cz/magazin/ti­py-a-triky-pro-windows-8

Připínání a odepínání aplikace
Po nainstalování nové aplikace ve Windows 8 se automaticky zobrazí její dlaždice. Tuto dlaždici můžete snadno odepnout, když na ni kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte Odepnout z úvodní obrazovky. Stejně jednoduše si můžete taky přidat dlaždici nějaké aplikace. Stačí si aplikaci vyhledat, kliknout na ni pravým tlačítkem myši a pro změnu zvolit Připnout na úvodní obrazovku.

pokud ti to nejde najít přes tu šipajznu, zkus napsat do „hledej“ – Plocha…dál platí, co jsem napsala v odpovědi

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DanKo

uz jsem to vyresil kdyz se mi zapne comp tak dam win + D

před 3733 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek