DanKo

mám problém z win8

dobrý den mam win 8 a včera jsem si omylem smazal položku plocha ze star menu a chtel bych se zeptat jak tu ikonu dat spet do startu děkuji
Doplňuji:
a nemsazu tim komplet pc ?

Odpovědi
badisko

zkousel jsi vratit PC v case pomoci bodu obnovy ?…
Doplňuji:
Ne nesmases …celej PC …:D ani foky ani dokumenty …ani nic ..jen proste navratis system tam kde byl…:D

Funna

pokud pod star menu myslíš Metro, tak tam se v podstatě nic nemaže, jen se ti nezobrazuje, takže v Metru je dole kolečko se šipkou, na to najeď a zobrazí se ti „zástupci“ programů a aplikací…najdi so PLOCHA a v levém dolním rohu klikni na „přidat na hlavní plochu“ (nebo tak nějak to tam je napsané…píšu to z hlavy .-)
Doplňuji:
žádnou obnovu nedělej…prostě si „zástupce“ plochy přidej do Metra jak jsem ti popsala…tohle je metro – http://phgame.cz/wp-content/upload­s/Windows-8-Metro.jpg

Rabi7

Ano opravdu máš bohužel problém jmenuje se to Windows 8 :D jsem nucen na tom pracovat v prací a prvni co sem vyhodil bylo Metro. Kdybych mel dotykovej stul 3×2m Metro by se hodilo.....

Doporucuji downgrade na nej OS od Mrkvosoftu Win XP nebo jeste lepsi je Linux

DanKo

ale ja toho zastupce nemam vubec v pocitaci a mam uz win 8.1 a zadny kolecko ze sipkou nemam

Funna

je jedno jestli máš 8 nebo 8.1…v metru vlevo dole…ona tam není na trvalo…klikem zmizí..prostě zkoušej…obnova se dělá až v dobách nejvyšší nouze, když se „zblázní“ program, ale nikdy při takové banalitě, jako je odstranení zástupce…a navíc ani nevíš, jestli vůbec máš nastavený nějaký bod obnovy…a MÁŠ HO TAM, TOHLE PROSTĚ NEJDE SMAZAT, program smažeš…ale PLOCHU nesmažeš…to bysd musel být počítačový mág a to zjevně nejsi…není to klasický zástupce jak ho znáš z 7, nebo XP…je to stejná kostka jako ostatní v metru a je tam napsané v rožku Plocha…

Funna

tady je rada ze stránek http://stahnu­.cz/magazin/ti­py-a-triky-pro-windows-8

Připínání a odepínání aplikace
Po nainstalování nové aplikace ve Windows 8 se automaticky zobrazí její dlaždice. Tuto dlaždici můžete snadno odepnout, když na ni kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte Odepnout z úvodní obrazovky. Stejně jednoduše si můžete taky přidat dlaždici nějaké aplikace. Stačí si aplikaci vyhledat, kliknout na ni pravým tlačítkem myši a pro změnu zvolit Připnout na úvodní obrazovku.

pokud ti to nejde najít přes tu šipajznu, zkus napsat do „hledej“ – Plocha…dál platí, co jsem napsala v odpovědi

DanKo

uz jsem to vyresil kdyz se mi zapne comp tak dam win + D