shany

Mám problém v počítači, když ho zapnu, na pravé straně je tlustý, černý panel, všechny barvy červené…Co s tím?

Počítač:
Compaq Mini 110

Odpovědi
sobol

Chtělo by to popsat trochu přesněji, ale to co popisuješ tak může být chyba v LCD displeji, přesněji v elektronice zobrazování (tzv. invertoru), takže doporučím servis. Pokud bude chyba jen v té elektronice dá se to ještě za rozumný peniz opravit, ale u samotného LCD to snad nemá cenu, rozprodat ntb na díly a koupit si nový.