22aa

Mám problém sehnat MP4 od 200 Kč, prosím, pomůžete mi?

Dobrý den.
Mám problém sehnat mp4ky od 200kč.
Prosím nevíte kde jí mám koupit?
Všechny jsou jen napodobeniny ipod shuffle které přehrávají jen opakovaní podle Petry Janů,písně o autech.
Nevíte co mám dělat bez mp4 u doktora nebo ve škole?
22aa.

Odpovědi
aliendrone

Tady v Žábě shání brigádníky na víkendy, dávají tícku za šichtu. Co kdybys obětoval jeden měsíc víkendy a pak si šel koupit mobil za 8 litrů, který ti přehrje všechna audia i videa, zahraješ si na něm hry (moderní, současné), připojíš se vším možným na všechno možné a s pořádnou pamětí a ještě k tomu budeš mít záruku místo dokolečka pruděním s nějakým šrotem od popelnic?

Jo aha, ono to vyžaduje PRÁCI… tak to si vygoogli, protože pochybuji, že se někdo jiný kromě tebe o takový šrot zajímá! :D :D :D

nyjono

Přehrávačů MP4 od 200 Kč je všude plno. Proč tady otravuješ a některý si nevybereš a nekoupíš?
A … ve škole by neškodilo dávat trochu pozor a něco se naučit.
U doktora můžeš třeba číst nějkou knížku.

22aa

Za 200 mají jenom mp4 bez displeje. A nevím jakej song od petry janů koupit?

22aa

Prosím pošlete mi link na mp4 za 200 kč uživateli nyjono?
Žádnou jsem takovou neviděl.

nyjono

Otázka není mp4 za 200 Kč, ale od 200 Kč. Víš vůbec, co chceš?

22aa

No od 200kč.
Blbě jsem napsal slovo.
Promin.

nyjono

Otázka není mp4 za 200 Kč, ale od 200 Kč. Víš vůbec, co chceš?

22aa

A navíc jakou knížku přečíst u doktora?
Franklin a přátelé nebo co?

nyjono

Jakoukoli knížku. Nejlíp tu, co tě baví číst.
Ale tebe asi nebaví číst nic, viď?

22aa

Ne. Čtu ve škole 5 minut a pak se střídám.
Mě se chce poslocuhat mp4.
Nikdo mi nabídl 80 let starej křáp kterej nemá ani displej.
Nevím ani proč mi nabízo mp4 pouze na opakování v režimu petry janů.