Meow32

Jak opravit, když jsem chybně vyplnil zápisový lístek?

Mám problém se zapisovým lístkem

Ahoj, mam problém se zapisovým lístek na SŠ a to ten, že mam vyplněné i pole které neměli byt vyplněné myslíte, že to mužů škrtnout či correctnout bělítkem děkuji

Nejlepší odpověď
annas

V žádném případě se neopravuje bělítkem, nebo jiným způsobem, při němž není vidět původní text.

Nevím, jak vypadá zápisový lístek, co jste v něm chybně vyplnil. Škrtněte to, co jste chybně napsal – dopište, že jste se zmýlil, tak nějak.

Možná by bylo lepší zajít přímo do školy a domluvit se osobně.

Další odpovědi
ivzez

Neopravuj nijak.

Zajdi zápisový lístek do školy odevzdat osobně a oprav jej na místě
před člověkem, kterému jej budeš předávat (nech si od něj poradit).

Edison

Já myslím, že je to fuk. Měl by ses vrátit na základku.