hladas

Mám problém s vnitřní pamětí?

Dobrý den myslím že mám problém s vnitřní pamětí telefonu.Mám root a naistaloval sem si aplikaci na odstranění systémových aplikací !A to vše bezpečně!.Mám u nich také backup soubory na jejich obnovení do systému.Když jsem odstranil nedůležité i vnucené aplikace, měl jsem ve vnitřní paměti 178 mb.Potom když sem si chtěl naistalovat nějakou aplikaci, napsalo mi to že mám nedostatek místa v ůložišti.Kouknul jsem se v nastavení a ukázalo mi to 33 mb.Jak se to mohlo stát?Není to nějaká chyba díky těch odinstalovaným aplikacím? P.S. Mám Alcatel OT Scribe HD a díky rootu to není, tohle je první chyba po půl roce a vím že sem stratil záruku. Děkuji

Odpovědi
Roman71

No, to je problém. Otázkou ale zůstává , jaký souborový sytém používá Android ve vnitřní paměti. Obyčejně se při rychlém formátování smažou jen hlavičky souborů, ale data zůstávají zachována. To by mohla být ta příčina.
Zkus udělat takzvaný „hard reset“, tím bys měl nahrát původní ROM, která je schovaná „kdesi“ ve vnitřní paměti telefonu a vést ho tak do původního stavu, jako po zakoupení.

Jinak nedostatek vnitřní paměti se dá řešit Android od Androida pokaždé jinak. Já to mám u GSMART Roma2 nastaveno tak, že 32GB kartu ve slotu používá jako vnitřní paměť. Ale fakt je to kus od kusu a otázka možností systému :)