NemamSlov

Mam problem s videom

vytvoril som si video len je v mojej krajine blokovane na youtube da sa to nejak zrusit aby si to mohli moji priatelia prehrat?

Nejlepší odpověď
Braník

dá,ale musíš si to nastavit v účtu:toto je výnatek z youtube účtu:
Kruhy jsou skupiny lidí, s nimiž sdílíte obsah. Názvy svých kruhů a to, koho jste do nich přidali, vidíte pouze vy. Můžete ovšem nastavit, zda bude ve vašem veřejném profilu viditelný seznam lidí ze všech vašich kruhů.
Sami můžete určit, kteří lidé se objeví ve vašem profilu. Názvy kruhů se nikdy veřejně nezobrazují.