iceT

Mám problém s uložto........

Už několik hodin mi tato stránka ukazuje-Aktualizace webu,vydržte pár minut.
Když se tam zkusím dostat jinak,také to nejde,zkusila jsem z movie-library stáhnout film,a odtud mě to na uložto přeměrovalo.
Kde je problém?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus vymazat bordel po prohlížeči (buď přímo prohlížečem nebo lépe čistícím programem jako CCleaner, Wise Disk Cleaner, TweakNow PowerPack,…) a DNS cache příkazem ipconfig /flushdns

Pokud nevíš co mám na mysli, napiš mi na mail michal.kolesa@seznam.cz poradím polopaticky s ohledem na tvůj OS

Platba: Informace o tvých plaveckých dovednostech, může být i video 🙂

Další odpovědi
briketka10

nemám žádný problém :D
Doplňuji:
vlastně jo s udělováním hvězdiček každý den a je to k píp píp !!

ten který je

Mám stejný problém jako Ty.
Doplňuji:
Ted už mi to jde.