KristýnaR

Proč se telefon i když je nabitý, tak se vypíná (baterie už byla vyměněna za novou)?

Mám problém s telefonem… i když je nabitý, tak se vypíná (baterie už byla vyměněna za novou). Vůbec netuším co je to za tip telefonu, ale je už asi pět let starej a je to vysunovací LG, nahoře černej a dole bílej. (Když-tak pošlu foto :D ) Děkuji moc za každou pomoc :)

Nejlepší odpověď
Hornisse

Zřejmě mechanická závada – někde je poškozený kontakt. Za ty roky to mohly způsobit vibrace od běžného používání, případně nějaký ten pád.

Prognóza je bohužel špatná, jedině vyměnit za nový.

Další odpovědi
anonym

  1. vyměň telefon
  2. servis
  3. pokud si chceš ´hrát´ (nebo nějaký kutil)
  • vyčistit kontakty baterie
  • rozebrat telefon a vyčistit všechny kontakty, včetně těch na SIM
  • pokud nic z toho nepomůže, viz a)

😉
V telefonu totiž může být závada, kterou okem neuvidíš (studeňák, prasklá deska…) – a u tak starého se nevyplatí něco měnit.

mosoj

Jak je nahoře černej a dole bílej tak je to blbý.