Metalman

Mám problém s SD kartou.

Mám na SD kartě fotky, když je načtu v počítači přímo z karty, tak se zobrazí, ale kdy je překopíruju do počítače, tak mi to hlásí chybový soubor a nezobrazí se… Víte, co s tím? Díky

Nejlepší odpověď
IK

Jsi si jistý že jsi ji neodpojil dřív než se soubory zkopírovaly? A že se opravdu uložily a ne jen zobrazily? Vyzkoušej jednu fotku, netrpělivost je nejčastější příčina, případně mohlo také dojít během přenosu k přerušení.

Další odpovědi
Děda Louda

Fotky musíš z karty do PC skopírovat, nikoli jen zobrazit.