Janule9

Mám problém s pupíkem

Asi půl roku mě pobolívá pupík. Byla jsem na chirurgii kde mi zjistili absces, který mí řezali, teď je to asi měsíc od zákroku a zase začíná bolet a rudnout. Nevíte co s tím abych nemusela chodit každou chvíli na chirurgii?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jen si na tu chirurgii pěkně dojdi, může tam začínat zánět, či co, na to ti odpoví lékař

Další odpovědi
anonym

Přesně, jak píše Pusinka50 – třeba doktorovi zvesela řekni, že to jdeš reklamovat…
Ono totiž úplně stačí drobné hnisavé ložisko v jizvě nechat ´vyhnít´ (tedy – zanedbat) a můžeš mít v budoucnu jizvu přes půl břicha (případně i mnohem vážnější potíže) – takže neváhej, neleň a nelituj času – ať ti „pupík“ doktoři dají pěkně do ´cajku´.

anonym

Na této poradně nikdy nefungoval lékař. A nikdo dostatečně zodpovědný ti nebude udílet rady ohledně zdraví. Jdi k lékaři!

mosoj

Já s pupkem.