Tomas001cz

Mám problém s některými aplikacemi pro Android, v čem je chyba?

U některých aplikací se mi stává, že po spuštění se hned ukončí a napíše „Aplikace bohužel přestala pracovat“. Nepomohl ani restart tabletu, ani odinstalování a opětovné nainstalování, jsou to aplikace, které ostatním jedou normálně (četl jsem recenze) a verzi Androidu taky podporují. Prosím poraďte, v čem je chyba. Verze Androidu: 4.2.3 Značka tabletu: Ainol. Předem díky za všechny odpovědi
Doplňuji:
Promiňte, verze Androidu je 4.2.2 ale v tom nebude takový rozdíl 😉

Odpovědi
Gifos

Stahujes s oficialniho appstoru? Skus to projet treba i antivirem, treba avast je free