Lenča03

Nejde mi spustit Minecraft a píše, že je problém s grafickou kartou. Co s tím?

Dobrý den, mám problém s minecraftem. Od té doby, co jsem si ho stáhla, mi nejde spustit, mám Windows 10 a pořád to píše, že je problém s grafickou kartou.

Nejlepší odpověď
Roman71

Ten tebou zmíněný problém s grafickou kartou bude zřejmě chybějící ovladač. Grafická karta nemusela být systémem rozpoznána jako kompatibilní a ovladač tudíž chybí. Zkus se proklikat Menu → Nastavení → Aktualizace a zabezpečení → Odstranit potíže → Hardware a zařízení.. Program už tě povede dál, co a jak udělat. Když to nepomůže, najdi někoho zkušenějšího, kdo by u počítače poseděl a vyřešil to.

Další odpovědi
mosoj

No ono to bude mít zřejmě pravdu. Potvora jedna.