Forza1230CZ

Mám problém s hrou call of duty 4 modern warfare – proč se po odehrání první mise pokaždé vypne?

nainstaloval jsem si hru call of duty modern warfare a spustil odehrál jsem první misi a pak mi to pokaždý tu hru vyplo a napsalo že soubor nereaguje a například far cry 3 rozjedu bez problému co teda s tím je?? děkuju za odpověd

Odpovědi
Putin

Pokud je to stažené, tak bych to nebral vážně; pirátské soubory hodně chybují. Doporučuji přeinstalovat, či zkusit stáhnout z jiného serveru 🙂 Naopak pokud se jedná o originál, tak přeinstalovat; pokud nepůjde, tak bych se obrátil na výrobce, nebo alespoň někoho, kdo se v tom vyzná 🙂