dan1005ful1

Mám problém s GTA IV při načítání.Prosím o pomoc.

Mám problém s GTA IV když zapnu hru tak jede dám start a když skončí načítání tak se hra vypne a napíšeto že GTA IV přestal pracovat díky za odpovědi
Doplňuji:
OS:Windows 7 Ultimate 32 bit
Processor:AMD Athlon™ 64 x2 Dual Core Processor 5200+ 2.70GHZ
Grafika:Nvidia GeForce GTS 450
Ram: 2GB
Hru nemám koupenou chtěl jsem ji vyzkoušet
Hra se mi jen občas laguje.

Nejlepší odpověď
badisko

zkusil jsi to preinstalovat ?

Další odpovědi
Littl3

Bylo by dobrý napsat na jakém zařízení to spouštíte..Pokud pc tam sestavu počítače:)

anonym

Zkusil si nepoužívat zabugovaný crack/patch a místo toho si hru zakoupit?

dan1005ful1

Ano pouštím to na pc dnes mi to jelo ale potom se to vyplo a už to nejelo.
Přeinstalovat sem to nezkoušel.Jinak moje sestava je.
OS:Windows 7 ultimate 32bit
Procesor: AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70GHZ
Grafika: Nvidia GeForce GTS 450
Ram: 2GB
Sice se to občas seká ale nevadí mi to.