Forza1230CZ

Mám problém s grafickou kartou nvidie, nevíte co s tím?

mám problém s grafickou kartou nvidie když chci jít do nastavení nvidie tak mi to napíše: nastavení displeje nvide nejsou dostupná,nyní nepoužíváte žádný displej připojený k jednotce nvidie gpu nevíte co s tím??

Odpovědi
Quimby

Nenapsal si žádný info o grafice, jestli je to PC nebo notebook, tablet.....

Pokud je to notebook, tak se ujisti, že je daná grafika zaplá.
Aktualizuj ovladače grafiky.

cochee

A máš vůbec nainstalovaný NVIDIA ovladač (ovladač není ta ovládací utilita, pozor), nemáš ve Správci zařízení jen „Řadič videa kompatibilní se standardem VGA?“