barunka4202

Mám problém s emailem!

Změnila jsem si heslo a zapoměla ho, jak ho mám získat spátky???

PS: ty nabídky na Seznamu mi jsou na nic! A email mi zakládal táta-takže když ho pošlou tátovi, bude ho vědět (vím, že si ho potom mohu změnit).

Odpovědi
badisko

Haha a jak jinak …ze ?…to je proste zabezpeceni nikdo ti tady se zdravym rozumem nebude radit jak prolomit E-mail …sice by to mnozi vedeli. ale mohou ti take neverit …:D …takze se zeptej otce …:D