Avatar uživatele
ocelot42

Mám problém POMOC!!

Dnes jsem se popral s jedním klukem a vyrazil jsem mu zub. Jeho kámoši říkají že vemou baseballovou pálku a paralyzer . Bojím se . Jsou starší. Mám to někomu říct?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 4005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Můžeš to říct rodičům, oni budou vědět co dál nejlíp.
P.S: příště zvol pro otázku jinou, vhodnější kategorii!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

V první řadě to samozřejmě mají vědět rodiče a v druhé škola. Rvačky sice neschvaluji, ale někdy je dobře mířená rána pěstí tím nejpřesvědčivějším argumentem. Blbce nepřesvědčíš ani když mu budeš něco vysvětlovat půl roku. Je lepší se mu vyhnout. Když to ale jinak nejde, tak učiň veškerá možná opatření, abys neměl zbytečné problémy. Neboj se, rodiče určitě mají přehled, jací frajeři se u Vás vyskytují. Poradí si, a když bude třeba uvědomí policii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

V každém případě by bylo rozumné, svěřit se nejdříve rodičům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
I_hate

Když bude nejhůře, volej Policii ČR! Pokud jsi mu vyrazil zub, a on půjde na policii podat trestní oznámení, budou s tebou policité určitě též „chtít mluvit“.
Doplňuji:
Souvisí důvod tvé rvačky s některou ze tvých 2 předchozích otázek?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uchylny-kluk

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-sourek-2

Upravil/a: I_hate

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vskutku zajímavě pojaté kočkování.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

záleží kdo vyvolal rvačku a kvůli čemu… policie by posuzovala příčinu rvačky a posuzovali by škodlivost pro veřejnost. Já osobně se snažím řešit problémy mozkem, pokud nemám na výber tak potom svaly… v první řadě, je třeba si uvědomit, jestli šlo o nutnou sebeobranu a jestli jsi se bránil v přiměřené míře.
výhružky by se neměli brát na lehkou váhu a měl by jsi to probrat s rodiči, jak nejlépe to řešit. Osobně si myslím, že se to dá celkem jednodušše a efektivně řešit, když se do toho vložíš sám. Zkus si s tím útočníkem promluvit v klidu a zjistit víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata