Avatar uživatele
anonym

Mám problém.Po emailu jsem poprosila knihovnu,aby mi prodloužily výpujční lhůtu na knihy.To ovšem neudělali.

Už dříve jsem jim napsala email s žádostí o prodloužení a problém s tím nebyl.Teď jsem to potřebovala prodloužit ze zdravotních důvodů o 2 měsíce (ležela jsem v nemocnici,a nebyl kdo by mi to tam donesl).Knihovna mi ovšem neodpověděla a ani mi to neprodloužila­.Jelikož jsem měla plný počet knih,teď to dělá zhruba 1000 kč.Jde se proti tomu nějak odvolat?Vždyť jsem je přece o to požádala.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Vy tam muzete zkusit zanest lekarske potvrzeni. To, ze je pozadate o prodlouzeni: nemusi to udelat, obzvlaste je-li o jejich knihu zajem. Neodpovedeli vam, takze vy jste povinna ty knihy tam nejak dopravit – po rodicich, kamaradech, detech, apod.

Pokud nepomuze lekarske potvrzeni, nevim. Do soudu bych to nehnal. Muzete se zkusit obratit na reditele dane knihovny, treba to pomuze, nez kdyz se budete obracet na „anonymni“ administrativni pracovnici za stolkem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já si myslím,že e-mail není to pravé na omluvu.Bral bych telefon a ještě lépe přímý kontakt s knihovnou. Víš,každý hledí získat co nejvíce peněz a neváhá použít i to nejhorší-exekuci!Až si vyřídíš své problémy,a já věřím že ku tvému zdaru,zrušil bych členství u takové organizace!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Mám stejný názor jako barbakan,ale jestli už dříve reagovali kladně na e-mail,a souhlasili s prodloužením,tak věřím,že to uznají,a pokutu stornují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Pokud máte E-mail tak, jak jste jim ho odesílala, pak jim ho předložte!!!!
Prostě si zajděte do složky odeslané a ukažte jim to!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Pokud knihovna neposkytuje službu typu „napíšete nám a my vám prodloužíme výpujční dobu“ a jejich prodloužení poprvé bylo jen gestem dobré vůle, tak nemají povinnost vám výpujčku prodlužovat.
Pokud ovšem tuhle službu nabízí, tak bych to nějak řešila – vytisknutý odeslaný email přinést a stěžovat si nejlépe vedení, knihovnice toho asi moc nezmůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek