Njuman

Mám problém když příjmám soubory přes bluetooth tak se mi ti odesílá na telefon kde nemám žádné místo. Zná někdo řešení?

…Má někod radu jak si to přenastavit na sim kartu? Díky
Doplňuji:
Přesněji je to Nokia 5530 express music :)

Odpovědi
sdesigner

to mas asi nokiu vsak? neviem o tom ci existuje riesenie..snad niekde pohladaj v nastaveniach ci tam je taka moznost…ale toto bol vzdy problem uniektorych telefonov. Na simkartu to neodporucam ukladat lebo tych par KB co tam je malo :) mal si namylsi Pamatovu Kartu vsak? :) bohuzial budes sa asi muiset uspokojit s tym ze pokazde musis rucne presunut subor do karty a zas posielat…ale pre istotu mi posli typ telefonu do doplnujucej otazky

www

Kdepak na sim, na paměťovou kartu musíš ukládat! S Nokiema je v tomto problém, více se dozvíš proto zde:

Zdroj: forum.mobilma­nia.cz/forum-6/Nokia.html

anonym

normálně to kartu to nokie neumí, používám jinou aplikaci k uložení na kartu, jedině zkus třeba http://mobile­.brothersoft.com/btre­ceiver-68643.html, ale nezaručuji fungování. Při příjmu bys měl přijímat přes tuhle aplikaci
Doplňuji:
toho správce používám ve své 5800 http://www.emo­bilez.com/apps/app-nokia-5530-xpressmusic-189-y-browser-ver-1.04-8829.htm umí i odeslat přes OBEX