David100

mám problém,když jsem stahl ze stranek microsoftu program visualstudio2008 a poté spustil setup.hta nenačte se mi skript

http://letecka­posta.cz/484166518 zde foto
win 7 64bit

děkuji :)

Odpovědi
Bedy

bylo by fajn vyfotit ty hlášky ne fotoaparátem, ale normálně počítačem – stiskněte Printscreen, otevřte si Malování (najdete ho ve Startu). V Malování klikněte na Úpravy-Vložit (Ctrl+V) a pak obrázek uložte kliknutím na Soubor-Uložit jako a tam pak zvolte formát PNG nebo JPG a nahrajte to znovu.
Já tam nic moc nevidím – vidím, že tam je nějaká chyba skriptu, ale kde? v čem? apod. nevim… A to jsem si zapnul i studené barvy na monitoru (běžně používám teplé příjmené barvy – kouká se na to líp)…