Spageta

Mám problém.

Ahoj. Mam problém s penisem. Už od mala mám na na něm nějaké bílé tečky. Nebolí mě to ani jinak nevadí. Jen se bojím aby to nebyla nějaká vážná nemoc. Díky za odpověd.
Doplňuji:
A chtěl sem eště říct že se bojim stim někam jít právě proto to píšu sem. Aspoň jestli byste nevěděli co to je nebo jak se toho zbavit.

Nejlepší odpověď
hanulka11

A co dát foto , třeba by to někdo poznal …co to je?
Doplňuji:
no nikdy není na škodu poznat něco nového

Další odpovědi
anonym

TA špageta a takový problém?
Doplňuji:
Hanulko,nejsi nějak moooc zvědavá? Já mám velký...... 😁

dědapetr

Ten problém je pro odborníka který to musí vidět.

anonym

Nestyd se a jdi k doktorovi. Nas je tu take par " holek " a chodime i k panum gynekologum. Podivej se do googlu , napis tam svuj problem a najdes tam mozna odpoved. -iv-

ten který je

A copak jsi dělal když jsi byl malý chlapeček co?:-D

quentos

v kterém místě jsou ty tečky? jestli pod předkožkou, tak to je normální, to stačí umejt