výr

Mám přístup k registru dlužníků týk. se mých zletitých dětí?

Nejlepší odpověď
mosoj

Registr dlužníků je umístěn na inetu. Stačí se zaregistrovat. Ale informace nejsou zadarmo. Za informace o dlužníkovi se platí!

Další odpovědi
Losos

Registr dlužníků je veřejně dostupný registr, nemusí se jednat o členy Vaší rodiny, aby vám byly sděleny informace o jejich dluhu, pokud už v registru jsou. Nahlédnout na jejich dluhy může v podstatě kdokoliv.

Stačí ve vyhledávači zadat řetěz „registr dlužníků“ a vyjede vám spousta relevantních odkazů.