1jirka22

Mám přejít z Windows 8.1 na Windows 10?

Dobrý den, ctěl bych se zeptat, zda-li mám přeinstalovat pc z win 8.1 na win 10
Mám sestavu: intel core 2 quad q9550, 6 gb ram, ssd 256 gb, geforce 240

Nejlepší odpověď
briketka10

Mám 8.1 a jsem spokojená 10 zatím nechci.
Má ještě nevyřešené „mouchy“ vůbec nevím,
jak bych je řešila, když moc PC nerozumím,
asi tak.

Další odpovědi
Alesh

Já přešel ze sedmiček a už jsem si dal zpátky zase sedmičky, nevím no, s*aly mě 🙂 minimálně v tom, že moje bluetooth reproduktory měly prodlevu při spouštění zvuku. Ať jsem googlil, jak jsem googlil, řešení jsem nevygooglil. Návrat zpět i instalace je v pohodě, obojí šlape bez problémů.

led

Už od čias Windows 95 riešili šťastní majitelia počítačov tento problém – upgrade, alebo nie. Podobne boli na tom aj majitelia bicyklov rozšíriť inovovať možnosti svojich tátošov alebo jazdiť na kostitrase s pevným prevodom. Aj jedni aj druhí menili podľa potreby svoj harware, obnovovali software, svoje návyky a spomínali na dávne časy, keď všetko bolo ľahšie a jednoduchšie.

Na vašu otázku, v plánovanom veľkom letnom update W10 sú najnovšie vylepšenia a opravy nielen podľa testerov ale aj množstva uživateľských pripomienok. Ak ste spokojný s tým čo máte, nemusíte ísť dopredu a môžte ostať stáť na mieste. Otázka je ako dlho sa udržíte na chvoste počítačového peletónu kým zapadnete do technopraveku.

mosoj

Vy W 10 neinstalujete, ale pouze konvertujete stávající systém. Tato změna OS ne vždy pracuje na 100 %. Záleží v jakém stavu máte stávající OS. Ideální je instalace na čistý počítač. Pak je to OK.

MobilManiak

Nechápu lidi,co si stěžují na 10. Já ho mám a jsem spokojen.
Jinak tvá sestava je naprosto OK.

anonym

http://www.gvkb.cz/

briketka10

GVKB tomu dal korunu 😁