iwetax

Mám přejít na elektřinu od RWE?

RWE nabízí levnější elektřinu než ČEZ. Je tu někdo , kdo už k nim přešel? A jste spokojený?

Nejlepší odpověď
anonym

zatim se mi pri jednani s bankami, telefonnimi operatory a podobnou haveti osvedcilo, konfrontovat je s konkurencni nabidkou primo a slovy „dokazete mi udelat lepsi nabidku nez je tato ?“ zacit konverzaci … pak se vratit k puvodnimu a udelat totez jeste jednou …

pravda, v pripade rwe/cez jsem zatim nesebral tu odvahu 🙂 protoze prilis neverim tomu, ze o bezne smrtelniky se budou tyto kolosy chtit nejak pretahovat – tem jde spise o velke klienty.

kazdopadne pouze u vyjednavaciho stolu lze ziskat dobrou nabidku, jinak ty oficialni jsou ve vsech segmentech takrka na chlup stejne – jako by oligopolni, a rozdily jsou spise kosmeticke, jen malo kdy se projevi marketingova lakadla v celkovych nakladech.

Další odpovědi
ReHu

Také toto zvažuji, ale zatím sbírám info.
Mj.jsem také zjistila, že ČEZ nabízí i plyn, podobně, jako RWE nabízí el.e.
Takže asi budu ještě chvíli pátrat a počítat 🙂.

pondělí

je to všechno stejné,všimněte si,že dávají slevu na „silovou energii“ a víte že to je jen minimální část platby?