Avatar uživatele
iwetax

Mám přejít na elektřinu od RWE?

RWE nabízí levnější elektřinu než ČEZ. Je tu někdo , kdo už k nim přešel? A jste spokojený?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, pekynka před 5040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

zatim se mi pri jednani s bankami, telefonnimi operatory a podobnou haveti osvedcilo, konfrontovat je s konkurencni nabidkou primo a slovy „dokazete mi udelat lepsi nabidku nez je tato ?“ zacit konverzaci … pak se vratit k puvodnimu a udelat totez jeste jednou …

pravda, v pripade rwe/cez jsem zatim nesebral tu odvahu 🙂 protoze prilis neverim tomu, ze o bezne smrtelniky se budou tyto kolosy chtit nejak pretahovat – tem jde spise o velke klienty.

kazdopadne pouze u vyjednavaciho stolu lze ziskat dobrou nabidku, jinak ty oficialni jsou ve vsech segmentech takrka na chlup stejne – jako by oligopolni, a rozdily jsou spise kosmeticke, jen malo kdy se projevi marketingova lakadla v celkovych nakladech.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Také toto zvažuji, ale zatím sbírám info.
Mj.jsem také zjistila, že ČEZ nabízí i plyn, podobně, jako RWE nabízí el.e.
Takže asi budu ještě chvíli pátrat a počítat 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pondělí

je to všechno stejné,všimněte si,že dávají slevu na „silovou energii“ a víte že to je jen minimální část platby?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek