Gifos

Mám právo sedět !!!!

Co si myslíte o té ženě?
http://www.you­tube.com/watch?v=Ryc­Tg9zu0gg
Jak je to vlastne s tim pravem na sedení?

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vynesli-byste-babu-v-zubech

S právem sedět se to má asi takhle:dle zdravého selského roumu a slušného vychování nemůžu po starších lidech chtít,aby kvůli mě zvedali nebo odklízeli zavazadlo,které mají při ruce.Beztak Julča jela načerno a machrovala,kdyby měla mozek v té své hlavince,tak nedělá bordel.Pak dopadla jak dopadla.
U nás v mhd taky nesmějí cetující nosit bágly na zádech a mají povinnost je sundat a držet v ruce,jelikož tím báglem na zádech zabírají místo a taky můžou někomu ublížit.Tak jsem tak slyšela jednu,co po vysílání o sundání batohu řekla,že když ho sundá,tak jí s ním pak pomůže zpátky na záda,jelikož ten batoh měl tak metrák,dle toho jak se pod ním ohýbala.Takoví lidé jak je ona dáma z videa by vůbec neměli vylízat z kanálů.

Další odpovědi

Pokud je volné místo tak asi právo sedět má a pokud má někdo na sedadle věci tak ho slušně poprosí o uvolnění místa.
To tahle žena neudělala a porušila přepravní řád.
Přepravní řád MHD Praha
§ 14 : Dopravce je povinen v zájmu řádné péče o cestující při poskytování přepravních služeb zajistit:
6. pořádek, čistotu a klid ve vozidle,
§ 15: Porušením přepravních podmínek z hlediska bezpečnosti cestujícího, bezpečnosti jiných osob a ochrany zdraví, bezpečnosti a plynulosti veřejné osobní dopravy a z hlediska zajištění řádné, klidné a pohodlné přepravy je, jestliže cestující při přepravě:
13. chová se hlučně, reprodukuje hlučně hudbu nebo zpěv nebo používá hlasitě audiovizuální techniku nebo obtěžuje ostatní cestující jiným nevhodným chováním,
14. znečisťuje ostatní cestující nebo vozidlo, jakož i prostory a zařízení pro cestující svým oděvem nebo svým jednáním,

Drap

Najdi si obdobnou včerejší otázku se stejným odkazem.

marci1

Není dovoleno odkládat zavazadla nebo živá zvířata na sedadlo. Samozřejmě tento styl vynucení si sezení nelze praktikovat a vůbec ne, když žena vulgárně napadá ostatní cestující. Toto v přepravě není taktéž dovoleno. Normálně psychicky vyrovnaný člověk se tak nechová.

anonym

Doporučuji jí povinnost ležet. Proč ty ovce nezavolaly záchranku?

Andre5000

Faktem zůstává, že ta paní neměla zabírat sedačku kufrem. Ale mohla jí to sdělit jiným způsobem a nemusela sprostě nadávat ostatním a plivat po nich. To už nebylo jednání normálního člověka.