Kiti

Mam pravo na reklamaci u zubare?

Zubarka ma cistila kanalky a davala mi bilou vypln. Po tydnu zacal zub opet bolet, mam narok na reklamaci?

Odpovědi
soles

Nejsem stomatolog a nevím, v čem takový zákrok spočívá, ale řekl bych, že ano. A myslím, že zubařka s tím nebude dělat velké ofuky a spraví ti to zdarma.

Spíše by mě zajímalo, jak to bude účtovat zdravotní pojišťovně… Být pojišťovnou, tak by se mi nechtělo proplácet nekvalitní zákrok, který bylo nutné opakovat.

dubraro

Přesně to samé se stalo mně, zubařka to automaticky přijala jako reklamaci a opravila zdarma.

WoIfy

Doktoři obecně si do svých výkonů účtují různé nesmysly, takže se nemusíme bát, že by i v tomto případě přišli zkrátka.
Paradoxně právě vyúčtování stomatologů se příliš nekontroluje, takže jim v rámci reklamace může vadit maximálně tak ta práce navíc.