Mám právo na přeplatek z elektřiny?

Odpovědi
Conchus

Jistě, že máš, ale obvykle ti ho převedou do dalšího platebního období a do ruky ti nedají nic. Ale nula od nuly pojde. Škodný nebudeš, neošidí tě.

tom004

Ptej se modré lišty.Otázka byla nedávno položena.A pro >Conchus<. Na požádání musí být přeplatek vrácen.

ReHu

To se ptáš nebo konstatuješ?
Pokud ptáš, tak by ti společnost měla přeplatek vrátit, ale všechny to nedělají a i po požádání např.použijí na další zálohy, které třeba ani nesníží.
Proto i dodavatele el. energie je dobré pečlivě vybírat.