Mám právo na odpuštění regulačních poplatků (v lázních), pokud jsem na MD a manžel v ID?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

v případě že jste sociálně potřebná (dostáváte dávky od města sociálky), tak vám vystaví na městském úřadě odbor sociálních věcí potvrzení o sociální potřebnosti a poté nebudete platit regulační poplatek.
Myslím si však, že asi nejste, jelikož na mateřské máte něco kolem 7000,–Kč manžel ID důchod i kdyby jen 4000,–Kč a pokud máte jedno dítě, tak vaše minimum je něco kolem 8000,–Kč a vaše příjmy jsou dostatečné. V případě dalších dětí je na každé počítáno cca 2500,–Kč tak si to sečtěte.
A nezapomeňte na příjem dávek jako je přídavek na dítě, příspěvek na bydlení, sociální příspěvek.
Asi ale máte dost, takže regulační poplatek platit budete.
Já vím, taky je to směšná částka to životní minimum, ale to jsou ti naši poslanci.