Avatar uživatele
anonym

Mám pravdu ?

Netrápím se lidmi, co o mně mluví za mými zády. Jednoduše to znamená, že jsem krok před nimi ..... a oni jsou v dokonalé pozici mi políbit prdel.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, Protiva, tom004, Drap, Damiana, briketka10, Lorrien, vlk samotař, anonym před 4329 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano

Doplňuji:
Pravdu jistě máte, ale mohli by se najít i tací, kteří by vás do té zadnice nakopli.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jiná odpověď

Asi máš pravdu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

ano

Perfektně zhodnoceno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

ano

máš pravdu a mluvíš mi z duše..
přehlížím to, ať si myslí to co si myslí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

jiná odpověď

Doplňuji:
Proti pomluvě není obrana /je lépe se o to nestarat/

Upravil/a: vlk samotař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ano

určite.

ale preto i vznikla hláška, spojenie „Kryť si chrbát“, lebo neviete, či by ten bozk nepreviedli obuvou (obutou), prípadne Vám nechceli vraziť nôž do chrbta.

Takže oči na šťopkách, treba sa občas aj obzrieť.
alebo páliť mosty.

Ono je dobré mať priateľov pri sebe, ale nepriateľov ešte bližšie.
atď, atď, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

ne

Tak tihle lidé mě trápí nejvíc… zvlášť, když jsou to mí přátelé…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

ano

Doplňuji:
Na druhou stranu mi pomluvy pomáhají uvědomit si své nedostatky a můžu je určitým směrem ovlivnit.

Upravil/a: Protiva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

ano

Doplňuji:
Takove lidi je vubec škoda řešit.

Upravil/a: Lukasy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katrous

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiná odpověď

Barbakane, byla jsem ráda, že ses vrátil. Teď jsem na rozpacích. Je to příliš přezíravé a jednoduché řešení a v opravdovém životě to takhle nefunguje. Je krátkozraké nestarat se o to, co se o Tobě mluví. Kdybys to věděl, mohl by ses připravit na věci, které přijdou.
Potom se není co divit, že se stane, co se stane. Když se o sebe a svou bezpečnost nestaráš, nutně Tě problémy doženou.
V jaké pozici budeš potom? Znám spoustu lidí, kteří potom lezli do zadnice těch, u který vykřikovali, že by jim to jejich pozadí mohli políbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

jiná odpověď

Jasně, že by to byla pravda, ale s tím krokem napřed je to všelijak.
Protože když už tě napadne to takhle sesumírovat, znamená to, že ti to vrtá hlavou a tak o tom v podstatě stále přemýšlíš. Tím, že potenciální zlouny odkážeš do „patřičných“ míst už předem (ve svém nitru), dáváš jim vlastně najevo, že jsi permanentně buď v opozici nebo vytočenej.
Resumé – co z toho máš ty, když tě ještě ani nikdo reálně neštve? Ten krok „napřed“ znamená, že jsi vlastně permanentně nažhavený na zlo, které se ani nestalo. A to taky „žere nerva“.
🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

ano

naprostou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

jiná odpověď

Myšlenka je to krásná a dalo by se říct, že takto se má člověk zachovat. Bohužel v reálném životě tyhle pomlouvači za zády mívaji navrch. Pokud se člověk nebrání dost často na to dojede.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano

to se mi moc libi.jsi sikulka:-)
Doplňuji:
na takove lidi plati heslo-hrdinove mlci.ignorovat je,nechat svoji utlachanou hubu tlachat,cas ukaze,kdo je kdo.a ver damiano,ocko,ze as vzdy ukaze.tito lide,ac se zda,ze vyhravaji,nikdy nevyhraji.to neni zadna s prominutim permanentni nasranost barbakana,to je popis faktu,a ignorovani techhle lidi.jinymi slovy-spravny pristup.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek