Mám pravdu ?

Netrápím se lidmi, co o mně mluví za mými zády. Jednoduše to znamená, že jsem krok před nimi ..... a oni jsou v dokonalé pozici mi políbit prdel.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano

Doplňuji:
Pravdu jistě máte, ale mohli by se najít i tací, kteří by vás do té zadnice nakopli.

Další odpovědi
Drap

jiná odpověď

Asi máš pravdu.

tom004

ano

Perfektně zhodnoceno.

briketka10

ano

máš pravdu a mluvíš mi z duše..
přehlížím to, ať si myslí to co si myslí :)

vlk samotař

jiná odpověď

Doplňuji:
Proti pomluvě není obrana /je lépe se o to nestarat/

arygnoc

ano

určite.

ale preto i vznikla hláška, spojenie „Kryť si chrbát“, lebo neviete, či by ten bozk nepreviedli obuvou (obutou), prípadne Vám nechceli vraziť nôž do chrbta.

Takže oči na šťopkách, treba sa občas aj obzrieť.
alebo páliť mosty.

Ono je dobré mať priateľov pri sebe, ale nepriateľov ešte bližšie.
atď, atď, …

Lorrien

ne

Tak tihle lidé mě trápí nejvíc… zvlášť, když jsou to mí přátelé…

Protiva

ano

Doplňuji:
Na druhou stranu mi pomluvy pomáhají uvědomit si své nedostatky a můžu je určitým směrem ovlivnit.

Lukasy

ano

Doplňuji:
Takove lidi je vubec škoda řešit.

Katrous

ano

anonym

jiná odpověď

Barbakane, byla jsem ráda, že ses vrátil. Teď jsem na rozpacích. Je to příliš přezíravé a jednoduché řešení a v opravdovém životě to takhle nefunguje. Je krátkozraké nestarat se o to, co se o Tobě mluví. Kdybys to věděl, mohl by ses připravit na věci, které přijdou.
Potom se není co divit, že se stane, co se stane. Když se o sebe a svou bezpečnost nestaráš, nutně Tě problémy doženou.
V jaké pozici budeš potom? Znám spoustu lidí, kteří potom lezli do zadnice těch, u který vykřikovali, že by jim to jejich pozadí mohli políbit.

Kubas11

ano

Rocker

ano

Damiana

jiná odpověď

Jasně, že by to byla pravda, ale s tím krokem napřed je to všelijak.
Protože když už tě napadne to takhle sesumírovat, znamená to, že ti to vrtá hlavou a tak o tom v podstatě stále přemýšlíš. Tím, že potenciální zlouny odkážeš do „patřičných“ míst už předem (ve svém nitru), dáváš jim vlastně najevo, že jsi permanentně buď v opozici nebo vytočenej.
Resumé – co z toho máš ty, když tě ještě ani nikdo reálně neštve? Ten krok „napřed“ znamená, že jsi vlastně permanentně nažhavený na zlo, které se ani nestalo. A to taky „žere nerva“.
🙂

iceT

ano

naprostou

Ar

jiná odpověď

Myšlenka je to krásná a dalo by se říct, že takto se má člověk zachovat. Bohužel v reálném životě tyhle pomlouvači za zády mívaji navrch. Pokud se člověk nebrání dost často na to dojede.

pizlicka

ano

to se mi moc libi.jsi sikulka:-)
Doplňuji:
na takove lidi plati heslo-hrdinove mlci.ignorovat je,nechat svoji utlachanou hubu tlachat,cas ukaze,kdo je kdo.a ver damiano,ocko,ze as vzdy ukaze.tito lide,ac se zda,ze vyhravaji,nikdy nevyhraji.to neni zadna s prominutim permanentni nasranost barbakana,to je popis faktu,a ignorovani techhle lidi.jinymi slovy-spravny pristup.

gnr54

ano