anonym :D

Mám potenciál mít úspěch u holek?

Zdravím! Chtěl bych sbalit kamarádku (generace Z), ale než začnu, tak bych se chtěl „vyzbrojit“ nějakými radami či tipy od vás. Vím, že bych měl mít sebevědomí, smysl pro humor, zajímavý život, nepodlézat, být gentleman, milý, upravený, slušný, ale zároveň ne ten good nebo bad boy apod. Většinu z těchto vlastností mám, takže bych chtěl požádat o váš názor na mé schopnosti a případné rady či doplnění, hlavně od dívek/žen, ale můžou i muži. Předem děkuji za všechny odpovědi!

Odpovědi
elkon

V první řadě by ti slušelo více pokory a méně se zabývat zbytečnostmi. Pokud o tebe nějaká bude stát, jistě ti to dá najevo.

nyjono

Z tvých otázek vyplývá, že v podstatě na nic jiného nemyslíš.
Možná moc tlačíš.
Myslím, že v případě balení holek se nejvíc vyplatí být svůj, protože všechno co ti není vlastní stejně časem vyplave na povrch.
Znám pár mužů, co dělají mnoho počinů proto, že dělají rádi vé ženě radost. Že se chtějí své ženě líbit a být jí příjemný.
Proto se třeba jeden holí i na vodě el.hol.strojkem, protože když se k ní tváří přitiskne nebo ji políbí, je to příjemný dotyk.
Takže dělej to, co ty chceš aby bylo příjemné vám oběma.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.