Smack

Mám poruchu s erekcí, co byste mi doporučili?

Tipy a rady díky.

Nejlepší odpověď
elkon

Navštívit sexuologa.

Další odpovědi
Kelt

Porucha může být psychického původu, nebo fyzického, následek nemoci nebo užívání léků a důvodů může být mnoho. Ale to se tady neřeší, na to jsou odborníci.

vranovahan

Tak ono těch přípravků na podporu erekce existuje spousta. Některé fungují lépe, některé moc dobře ne. Jestli se můžu podělit o naši zkušenost, tak manžel s tímto taky jednu chvíli míval problémy. Nakonec mu na to pomohla kamagra. Dneska se to dá běžně objednat na netu, třeba tady: https://kamagra­love.net/ :)