FlAsh_7

Mám podobné břicho jako tato fotka z internetu (popisek). Je to moc tuku nebo ne?

Mám podobné břicho jako tato fotka z internetu (popisek). Je to moc tuku nebo ne? Ten člověk píše na webu, že břicho posiluje. Je to dobrá forma? Jeho bricho se mojí formě velmi podobá, měl bych tudíž shodit nebo nabrat?

Odpovědi
JežíšKristus

Ten jestli posiluje, tak já jsem Mickey Mouse

elkon

Zeptej se někoho z rodiny.

Gus_Fring

Náhodou to je výborná forma! Jsem na tom stejně, kdo by nechtěl být jako já?

Pepa25

Špatný úhel – ideální by byla fotka od brady, aby bylo vidět, jak moc břicho vystupuje. Moje návrh: stoupněte si úplně rovně a pak skloňte hlavu: pokud si přes břicho nevidíte na špičky nohou, tak máte velké břicho.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.