Michal Kole

Mám podnikatelský subjekt upozornit, že podám stížnost na českou obchodní inspekci nebo je to ukazování esa v rukávu ?

že bude mít podnikatelský subjekt čas „zamést“ stopy, překecat zaměstnance na nějakou „výpověď“, aby se vlk nažral akoza zůstala celá ?

Odpovědi
zzzzz

To už si musíš rozhodnout sám, já myslím, že jim to bude jedno. Spousta lidí se ČOI ohání a ve finále si nikdo nestěžuje, cestou domů vychladne a už se mu tím nechce zabývat.

Tak nenapínej a rozepiš se do diskuze jak to bylo.

Drap

Proč bys to dělal ?

anonym

žiadne eso v rukáve nemáte.
podnikateľský subjekt pokutu zosobní, takže ju zaplati zamestnanec.
a ten sa môže na vás nas.ať, niekde si vás počkať a dať vám pár …
taká už je doba.
dajte si panáka pre ukľudnenie, ušetríte za telefón a i zdravie.

mojitek

Upozornit v případě jen jakési výhružky aby se vzpamatovali .A pokud by ani to nepomohlo,tak pak podat podnět na ČOI,finančák,atd. Ale to už jim přece nebudeš říkat že jsi to udělal.