_Kiki_

Mám podepsaný hokejový dres, ale jsou na něm fleky. Potřebovala bych ho vyprat a nepřijít o podpisy. Nevíte jak na to?

Odpovědi
Filip84

To bys si, s sebou, musela nosit lihovku, na ty podpisy. Nebo ty podpisy lihovým fixem obtáhnout.

A pak vyprat, ale opatrně, na 20°C, nebo ručně, i ten lihový fix rád pouští. Něco tam z toho zůstane, ale pouští, záleží na prášku a teplotě.

Gus_Fring

Pokud ti jde o sběratelské účely a chceš, aby ten dres měl hodnotu, tak ho radši neper. A nejlépe bys ho měl mít někde, kde se nemůže vůbec ušpinit ani poškodit. Jak se ti vůbec ušpinil?

A jaké tam máš podpisy? :)