zdeny

Mám pocit, že se otázky samy po nějakém čase uzamykají, zdá se mi to ?

Doplňuji:
Byl jsem přesvědčen že ji může zamknout jenom tazatel ☹ , asi chyba 🙂

Nejlepší odpověď
ReHu

JJ, také jsem se chtěla vrátit k otázce, ani nebyla tak stará a už byla uzamčená. Tak jsem ji ani nemohla doplnit.

Další odpovědi
Miroslavst

Čau svitaváku.
Buď je zamkne tazatel protože dostal dobrou odpověď nebo se po uplynutí času zamknou.