anonymka14

Mám pocit že jsem upírka,ale pořád si nejsem ani jistá jestli upíři existujou.

Dřív jsem zbožňovala česnekovou pomazánku,ale včera jsem jí měla a zamotala se mi z toho hlava.Připadá mi že mám 2 špičáky špičatější než ostatní,protože když na něj položim jazyk tak to trošku ,,štípne".Pře­devčírem jsme k večeři měli šunkofleky,táta tam dal česněk,ale pak se mi šíleně zamotala hlava a skoro se mi chtělo zvracet.Akorád krev jsem ještě nezkoušela.Ale z česneku se mi hlava nikdy nemotala a česnekovou pomazánku jsem úplně zbožňovala.A trochu mi vadí světlo a tma mi je nejpříjemnější.Sice nemusim ještě nosit sluneční brejle,ale světlo mi trochu fakt vadí.
Myslíte že jsem poloviční upírka?Nebo co to může být?

Nejlepší odpověď
Drap

ASi budete mít pravdu. Doporučuji co nejdříve navštívit psychiatra.

Další odpovědi
bolak

No, já bych to zase tak nezesměšňoval, existuje totiž jedna skutečná nemoc – Porfýrie – která byla v dřívější dobách pravděpodobně důvodem vzniku báchorek o upírech. Když se podíváš po internetu, určitě tam narazíš na pár článků.

Co si pamatuju tak je to nějaký druh poruchy metabolismu červených krvinek a projevuje se mimo jiné zvýšenou citlivostí na světlo, dokonce člověk může mít na světle nejen bolesti ale také mu mohou vyrašit puchýře na kůži. Většinu tekutin mají nemocní zbarvenou do temně žluté až červené barvy, můžou jim ustupovat a krvácet dásně a česnek jim může způsobit otravu, v extrémních případech i smrt. Léčba je složitá, pacientovi se dávají transfuze, tedy vyměňuje se mu krev. Další informace najdeš na internetu nebo v knihách, nemoc je ale dost vzácná, takže pokud s tím vyrukuješ na svého praktického lékaře, pravděpodobně tě nepošle nikam jinam než k odborníkovi na pochody pubertální mysli.

Maggie.b

Má známá si to myslí též… Já např. věřím na víly ale je to věc každého… Takže: Špičáky – můj bratr má špičáky – též mu stále teče z jazyka krev neboť se furt kouše – je pravda, že kouše i mne ale nemyslím si, že by šel po mé krvi! :D Česnek – kolikrát se mi už zamotala hlava po jídle! – jak říká moje maminka: „Už je zase nízkej tlak!“ :D A slunce – na tom jsme úplně stejně! Nenávidím, když mě někdo žene ven! Vždy se oženu, že děsně nenávidím sluníčko… Až na to, že jsem scelerofobik (strach ze zlodějů a loupežníků – neboť jsem se jednou koukla na horor a od té doby… jsem scelerofobik! xD) mám noc také moc ráda! :) Určitě neradím jít s tímhle za nějakým doktorem nebo někým takovým ale i ty nejhloubější představy se mohou plnit…! :)

Láďa Varga

důvodem proč se vám motá hlava je asi to že česnek snižuje krevní tlak doporučuji si změřit tlak popřípadě se poradit s lékařem

Luciášek32

mám úplně stejné příznaky a dokonce jsem zkusila zvířecí a potom lidskou krev a ta mi chutnala víc. zeptala jsem se na to doktorky, udělala mi vyšetření a závěr byl, že jsem opravdu upírka… mohli by jsme spolu někdy vyrazit na lov ale ať se o tom nedozví moc lidí…

led

Vážená úpírka Anonymka14,
prosím presnú adresu.
Cesnak, kríž a zaostrený drevený kolík mám.
zn.lovec upírov
:D

hanulka11

myslím ,že jsi plnokrevná upírka – nelze to už utajit:D:D:D

Ella

myslím, že bys měla přestat číst Stmívání… a navštívit psychiatra…

koukám, že je ti nejspíš 14, jsi v pubertě, sluneční světlo, hlavně v zimě dokáže být pěkně nepříjemné a ostré pro většinu lidí, já mám taky špičáky špičatý, to tak bývá.
Možná máš alergii na česnek nebo by ses spíš měla pořádně vyspat a neponocovat!!!