alex40

mám po pracovním úraze,podklady odeslány pojištovně v červenci,do jaké doby musí pojištovna zaplatit bolestné…

Odpovědi
Drap

Nevím jestli má pojišťovna stanovený termín, ale dost často se stává, že případ nechává otevřený a údajně vyšetřuje a pršetřuje okolnosti , a někdy se to natáhne na hodně dlouho.

GM

Mně i kolegyni z práce se odškodnění pracovního úrazu, tj. úhrada ušlé mzdy a bolestného protáhla na 7 měsíců!!!!! Svou roli sehrála neochota pracovnice účtárny věc urychleně řešit, pomohla mi až stížnost u ředitele firmy, pak to bylo do 6 týdnů.