Bezradná

Mám platit dvakrát?

Mám platit dvakrát poplatek za přihlášku na VŠ, když píšou „pro studijní obory Kulturní dějiny a Spisová a archivní služba zkouška společná, podává uchazeč jednu společnou přihlášku, na které uvede pořadí svého zájmu o jednotlivé studijní obory.“?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já jsem si také podávala 2 obory na jedné fakultě, na každý jsem musela poslat přihlášku zvlášť ale za SCIO jsem platila jen jednou, ty výsledky jsem mohla použít na oba obory.

Zeptej se na studijním na fakultě, ty poplatky jsou z rozhodnutí školy a každá to může mít jinak. Někdy je to poplatek za zkoušku, někdy administrativní za přihlášku.