hof

Mám platit autorský poplatek OSA za televizní přijímač který mám v RD a tento pronajímám.

Objekt je zkolaudován jako rodinný dům, koncesionářský poplatek za televizi platím, z objektu platím normální daň jako z RD.

Nejlepší odpověď
arygnoc

musíte v inkasu zaplatit za TV koncesionářsky poplatek.
pokud ho nepoužívate na veřejnou produkci nemusíte OSE nic platit.

Další odpovědi
led

Pokiaľ to neprenajímate ako živnosť, nejde o verejnú produkciu. Platíte len obyčajný konces.poplatok.
Aspoň zatiaľ… ☹

SajmonModer

Po mém otci, který vlastní fitko to taky chtěly. U rodinného domu nevím. Radši bys měl, ať nemáš problémy. OSA jsou svi…ně :d