hos14785

mam pc skype musim dat na tablet jine skype jmeno a heslo nebo muzi mit stejny co mam na pocitaci

mam pocitac skype musim dat na tablet jiné skype jmeno a heslo nebo stejny jak mam na pocitaci

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud zvolíš jiné jméno, budeš ´někdo jiný´.
Takže chceš-li, aby tě ti, co s tebou komunikují znali, musíš všude používat stejné jméno.

Další odpovědi
led

Treba použiť skype pre daný operačný systém tabletu.
Účet a heslo sú spoločné pre skype všetkých operačných systémov.

Lamalam

Já používám jeden účet pro všechna zařízení ze kterých se připojuji.

Irisa

Není třeba, stačí jeden účet , můžeš se přihlásit kdekoliv