Mám pár plátku zadního hovězího…

… a chci z masa udělat nějakou minutku.Máte nějaký svůj oblíbený recept, který by jste doporučovali?
Doplňuji:
Tak vybral jsem si „panenku“,tedy její recept. 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Ze zadního hovězího masa dělám maso na čínu
udělám si nálev z 2 vejce ušleháme přidáme 2 polévkové lžíce solamylu 2 polévkové lžíce hořčice,2 kávové lžíce soli,1kávová lžička pepře,2 kávové lžíce worcestru a 3 stroužky česneku.
Maso si nakrájím naklepu dám do tohoto nálevu uložím do misky nechám 1 den uležet a pak usmažím jako přílohu dělám Brambory,nebo hranolky zkuste to je to mnamka

Další odpovědi
dagry

Po přečtení nadpisu jsem si myslela, že je chceš poslat tomu magorovi Marešovi, kdyby mu náhodou kousek flákoty chyběl do toho jeho zítřejšího oblečku. Chudáček už neví jak by na sebe upozornil, tak si zahraje na Lady Gaga.
Jinak s receptama na vaření už ti poradili ostatní.

hanulka11

A co udělat nudličky třeba na pepři nebo na zelenině s rýží, to často děláme

dudu

http://www.to­precepty.cz/re­cept/7357-hovezi-maso-s-medem-sezamem-a-sirokymi-nudlemi/
Svíčkovou lze nahradit zadním hovězím z mladého kusu.

anonym

Můžu jen pochválit. Všem chutnala! děkuji!

panenka

Taky ho nemám ráda přeji ti dobrou chuť barbakane.

anonym

Děkuji a zítra oznámím výsledek.Dobrou noc.

anonym

Zatím se mi líbí recept od panenky,ale i ostatní nejsou k zahození a tomu debilovi Marešovi bych poslal,však víte co! 🙂