CoreCZ

mám otázku proč když sem dám otázku ta téma minecraft tak po 1 min. zmizí???

Odpovědi
Michal Kole

Protože někdo z nás starších uživatelů co jsme stříbrní a zlatí má „možnost“ skrýt otázku – nahlásí ji administrátorovi jako závadnou a než se administrátor rozkýve, tak je otázka „jakoby“ smazaná.

Holt někteří z nás starších nemá žádnou „normální“ zábavu než tady dělat bordel a „vytáčet“ nás „nervově labilní“ do nepříčetnosti.

Drap

Myslím, že hlavním důvodem je to, že tvé otázky spíše připomínají inzerát a to je tady nepřípustné. Doporučuji, přečíst si pravidla těchto stránek.