-Z-D-L-

mám otázku ohledně NOD 32.

Co znamená když mám v karanténě 87 souborů ?

Nejlepší odpověď
badisko

no ze mas pekne zaneradenej PC …87 tole cislo nemam za 4 roky…

Další odpovědi
Bedy

Těch 87 souborů jsou infikované soubory. Tam jsou odděleny od systému, takže nemohou napadnout počítač.

Funna

že 87 souborů NOD uložil do složky „karantény“, protože je vyhodnotil jako napadené…teď už je na tobě, jesli je smažeš, nebo ne, protože tam někdy uloží i ty, které se jen „nakaženě“ tváří…

cochee

Nemusí to být nutně jen soubory, NOD ukládá do karantény i podezřelé webové odkazy, na které jsi hodlal vstoupit a NOD to odhalil a vypsal ti výstrahu. Na tom nic nemění, že to množství je teda fakt fest 🙂