krcek164

Je pravda, že nemůžu přenášet data (např fotky) z Ipadu do jiného PC než od Applu?

Otázka k ipadu. Slyšel jsem že nemůžu přenášet data (např fotky) z ipadu do jiného pc než od applu,je to pravda??

Odpovědi
iceT

Kamarádka měla iphona a říkala, že posílat třeba fotky mohla jen do jiného iphona, na BT to nereagovalo a navíc to BT nemělo, a už by takové zařízení ani nechtěla.

sesednizkola

No, mozna tak pred deseti lety. Vsechny moderni apple vyrobky komunikujou vyborne se vsemi pocitaci.